תמה ותכנים

ועידת עיר הנדל"ן 2018
מהפכה של שיתוף

עולם הנדל"ן משתנה ומתעדכן בקצב מסחרר. את זה כולם יודעים.

נשאלת השאלה האם אנו ערוכים לשינויים הללו באמת? האם אנו, השחקנים המרכזיים באקו – סיסטם המגוון של התחום שלנו, רואים באמת את צרכי דור העתיד, מבינים את המשמעות של התמורות החלות בכל המערכים החופפים לעולם הנדל"ן ופועלים בכדי לשנות את דרכי הפעולה ששירתו אותנו היטב בעבר, אך לא בהכרח מתאימות לעתיד, שהוא כבר ההווה של כולנו.

 

מרכז הבנייה הישראלי מזמין אתכם להישיר מבט אל העתיד שכבר נמצא כאן ולקחת חלק במפגש שיתוף הידע הגדול והמשמעותי ביותר בענף הנדל"ן הישראלי.

 

הוועידה השנה תעסוק בטרי, בחדש, במעניין ובעדכני ביותר בתחום, מתוך שאיפה להוביל את הענף לצעדים משמעותיים שיניבו ערך עסקי רב לכל השחקנים השותפים בו.

 

"מהפכה של שיתוף" הוא סיפור הנשען על 4 יסודות המנחים את ועידה זו:

  1. שיתוף ידע
  2. שיתופי פעולה ונטוורקינג
  3. שותפות גורל לערכים ועתיד עולם הנדל"ן הישראלי
  4. שיתופיות וקהילתיות כצורך המכתיב אתגרים חדשים בנדל"ן

גם את הנושאים המסורתיים בהם נהוג לעסוק בוועידות עיר הנדל"ן, נבחן מזוויות חדשניות ומעוררות השראה, כל זאת מתוך הבנה שמי שלא ישנה את דרך החשיבה והפעולה שלו ולא יתאים אותה למציאות המתהווה בשטח, יישאר מחוץ למשחק.

זרקור מיוחד יופנה השנה אל תחום המשרדים והמניבים. תחומים אלו מושפעים באופן עיקרי ומיידי מהטרנדים והחידושים של מהפכת השיתוף.

מרכז הבנייה הישראלי מתכבד לארח בוועידה השנה גורמים משמעותיים ומובילים מענף ההייטק והמשרדים ולייצר רב שיח בעל חשיבות רבה גם למשתתפי זירה זו.

בנוסף, נשים דגש רב על תחום הביצוע ונפנה את הזרקור אל חברות הביצוע, הקבלנים ומנהלי הפרויקטים, האחראים ליישום הישיר בשטח.

שלושת ימי הוועידה יורכבו מעשרות דיוני וועדות מומחים, קונספט תוכן חדיש שיושם השנה לראשונה על ידי מרכז הבנייה והוכיח עצמו כיעיל ביותר לכלל המשתתפים, במוקדי תוכן שונים, הנפרסים על פני אולמות הוועידה במלון רויאל ביץ' באילת ואחרים. וועדות המומחים יובלו על ידי יושבי ראש בכירים וחברי נשיאות עיר הנדל"ן ויורכבו מהשחקנים המשמעותיים ביותר בכל תחום. דיוני הוועדות יהיו פתוחים לקהל באי הוועידה, יתועדו וישודרו לייב לטובת שיתוף הידע בו אנו כה דוגלים.

בנוסף נקיים מושבי מליאה מיוחדים ובהם יתכנסו וועדות-העל, בדיון בדלתיים פתוחות לעיני כל משתתפי הועידה ובסיקור תקשורתי נרחב, שיביא את הבשורות והתובנות גם לקהל הרחב.

לפרטים נוספים בדבר השתתפות בתוכן הועידה ניתן לפנות לעורכת התוכן הראשית – לירז גרין באמצעות המייל lirazg@building.org.il

נפגשים… משתתפים…. משתפים….

 


להלן רשימה של נושאי הוועידה:

*הרשימה אינה סופית וכפופה לשינויים*