איתור סטארט-אפ

סטארט-אפ נדל"ני מבטיח? בונים עליך!

קול קורא ליזמי סטארט-אפ – לעיר הנדל"ן 2015

 

עיר הנדל"ן, האירוע המרכזי והגדול בישראל של ענף הנדל"ן המושך אליו אלפי אנשי נדל"ן מהחברות המובילות בישראל, קורא ליזמי חברות הזנק בתחום הנדל"ן להגיש הצעות לתחרות הסטארט אפ המבטיח של השנה שתיערך בוועידה

בין התאריכים 1-3 בדצמבר תתקיים באילת כמדי שנה ועידת הנדל"ן הגדולה של ישראל, עיר הנדל"ן. הבימה המרכזית של התחום המושכת מדי שנה את מיטב המוחות בתחום הנדל"ן מהחברות המובילות בענף. בוועידה מתקיימים מושבים ב-11 תחומים שונים ביניהם: שיווק, מגורים, בניה לגובה, אדריכלות, תכנון מוניציפאלי, התחדשות עירונית ועוד.
האירוע מבקש לחשוף אל הקהל המקצועי של אנשי הנדל"ן במשך שלושה ימים את החידושים, המגמות והנושאים החמים ביותר בענף. השנה תחום השיווק של עיר הנדל"ן מתקיים בסימן "חדשנות פורצת דרך" ויוצא בקריאת קול קורא ליזמי סטארט-אפים טכנולוגיים מבטיחים בתחום הנדל"ן. תחום השיווק של עיר הנדל"ן בראשות רוני כהן, מנכ"ל אלדר שיווק נדל"ן ועופר פלדמן, סמנכ"ל הפיתוח העסקי של חברת הנדל"ן קנדה ישראל, מזמין את היזמים להשתתף בתחרות יוצאת דופן שעשויה לדחוף את המיזם שלהם לחזית ענף הנדל"ן.

 

יזמים העוסקים בפיתוחים טכנולוגיים בתחום הנדל"ן מוזמנים להגיש הצעות עד תאריך 5 לנובמבר 2015. וועדה מיוחדת תבחן את ההגשות וההצעות ותכריז עד ה-8 לנובמבר על חמשת הסטארט-אפים שנבחרו להיות מוצגים על הבימה הגדולה של עיר הנדל"ן. התחרות תתקיים ב-2 לדצמבר במלון רויאל ביץ' אילת, במעמד מאות אנשי נדל"ן מובילים ובסיקור תקשורתי משמעותי.

כל אחת מהחברות הנבחרות תקבל 5 דקות על הבמה להצגת המצגת שלה. קהל הנוכחים ופאנל שופטים מיוחד שיורכב מאנשי מקצוע העוסקים בנדל"ן ובפיתוחים טכנולוגיים ישקלל את הנתונים והזוכה בתואר "הסטארט אפ המבטיח בענף הנדל"ן לשנת 2015" יוכרז בוועידה

הסטארט-אפ הזוכה ייזכה לשיתוף פעולה מלא מצד חברת קנדה ישראל ואלדר שיווק נדל"ן לקידום המיזם במסגרת פיילוט שיהפוך את החזון הטכנולוגי למציאות.

על המיזמים לעמוד בתנאי הסף הבאים:

  • על המיזם להציע מוצר/שירות חדשניים הרלוונטיים לתחום הנדל"ן
  • המוצר יכול לפנות לאנשי המקצוע של הענף או לקהל הרחב המתעניין בתחום.
  • ההגשה תכלול מצגת ו/אוחומר ויזואלי/אינפורמטיבי שיתאר את המייזם כולל התייחסות ל: מהות המוצר/שירות, קהל המטרה, החדשנות המוצגת..

 

את ההצעות יש להעביר אלינו עד לתאריך 5 לנובמבר 2015

בהצלחה!

להרשמה לתחרות יש למלא את הטופס:


To use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.