מעבדות איזוטסט

מעבדות איזוטסט לוקחים אחריות על בקרת האיכות

מעבדות איזוטסט מהמעבדות המובילות בישראל בתחום בדיקות לתקן, מעבדות איזוטסט הינה מעבדה מאושרת ומוסמכת מהממונה על התקינה במשרד הכלכלה ומהרשות להסמכת מעבדות בישראל תחת תקן ISO 17025 .

למעבדה ניסיון של למעלה מ 30 שנה בבדיקת מוצרים ותהליכים תוך התאמתם לתקן. מעבדות איזוטסט פועלת בפריסה ארצית עם 5 סניפיה הממוקמים מקרית שמונה שבצפון ועד לנציגות באילת שבדרום. המעבדה מקנה ללקוחותיה שירות בדיקות מהיר, מקצועי ואמין.

מעבדות איזוטסט חרטה על דגלה את הובלת הענף בישראל בשירות וכבר היום מציעה שירותים מתקדמים אשר מקנים יתרון עצום ללקוחות העובדים עמה.

המעבדה היא קבלנית פעילה של גופים ציבוריים כגון משרד הביטחון, רשות שדות התעופה, נתיבי איילון, נת"ע, קק"ל, נמל הדרום, רכבת ישראל ועוד וכן מעניקה שירותים שותפים לחברות התשתיות והבניה המובילות בישראל וכן מלווה עשרות אלפי בונים פרטיים בבניית ביתם הראשון.

מעבדות איזוטסט מביאה לענף הבניה והתשתיות גישה של לקיחת אחריות. בפן התאגידי מעבדות איזוטסט מובילה בתפיסה אחראית על פעילותה בשטח ומצד הלקוח מסייעת מעבדות איזוטסט ליזם או הקבלן לקחת אחריות על תוצרי עבודתו, שאלו אכן נבנו על פי התקנים הנדרשים וברמת האיכות הנדרשת.

למעבדות איזוטסט שירות יחודי וחדשני עם הפנים ללקוח:  תעודות בדיקה חתומות בגישה ישירה ממחשבו האישי של הלקוח. התעודות מועלות לאתר אישי של הלקוח.  בנוסף מציעה מעבדות איזוטסט:  שירות בדיקות מהיום למחר, הפצת תעודות עד 72 שעות, שירותי ייעוץ וליווי למנהלי פרויקטים ויזמים בשלל היבטי התקנים הנדרשים  ובקרת האיכות בבניה ותשתיות בישראל.

כאן המקום לספר כי החברה עברה שינוי משמעותי לפני כשנה וחצי.  משפחת דאי, בעלת ניסיון של שנים ובעלת חברות מובילות בתחום קידוחי הסקר, רכשה את פעילות החברה על נסיונה, עובדיה ומעבדותיה והביא דם חדש, רענן ופרגמטי אשר זורם בחברה מאז ועד היום ומבטיח עתיד טוב יותר, מקצועי יותר ואמין יותר לעולם בדיקות התקן בישראל.

למעבדה כ- 150  הסמכות שונות בתחומי הבניה והתשתיות. מעבדות איזוטסט מעניקה שירותי בדיקות בטון, מערכות בניין, קרקע, גיאוטכניקה, איכות סביבה, כימיה, בטיחות אש בדיקות לא הורסות ועוד.

לחברה ולעומדים בראשה חזון ברור: להמשיך לפתח, לקדם ולהוביל את ענף המעבדות בישראל. מעבדות איזוטסט משקיעה משאבים עצומים בפיתוח בדיקות בתחומים חדשים, פיתוח תשתיות עבודה וחיזוק מערך השירות ללקוחות.