אזורים

עיר הנדל"ן: אות הוקרה פורץ דרך מוענק מטעם מרכז הבנייה הישראלי לחברת אזורים על פרויקט "הרצליה הילס"

מאת: אריאל נוי

פרויקט היוקרה הרצליה הילס השכונה הפרטית החדשה בהרצליה, הינו שיתוף פעולה של שתיים מהחברות המובילות במשק בתחום הנדל"ן, חברת אזורים וקבוצת עופר השקעות. שכונת המגורים הפרטית הרצליה הילס המשלבת בין יוקרה לאיכות חיים ונחשבת לאחד מפרויקטי נדל"ן מהנחשקים והיוקרתיים ביותר.

השכונה החדשה, הממוקמת בסמוך להרצליה פיתוח, שכונת הרצליה ב' וכפר שמריהו, הינה פרויקט מגורים איכותי הקובע סטנדרט חדש באמצעות שכונת מגורים פרטית במיקום הטוב ביותר בהרצליה האחראי לעיצוב החדשני של הפרויקט הוא משרד האדריכלים הבינלאומי Kika Braz,  המתמחה בשילוב של עיצוב ייחודי ואיכות יחד עם תכנון פונקציונלי משובח.

דרור נגל, מנכ"ל "אזורים": "הפרוייקט יהיה שער הכניסה להרצליה.  ולכן חשוב לנו ולעיריית הרצליה לייצר פרויקט שהוא אייקון מבחינת העיר, ומשהו בולט מבחינה עיצובית".

הפרויקט יכלול 600 יחידות דיור ויתפרשׂ על פני שטח של כשבעים דונם בצדו המזרחי של כביש החוף. בשכונה יוקמו קאנטרי קלאב ומתקני ספורט לדיירים, שטח מסחר . בשלב הראשון ייבנו בפרויקט 297 יחידות דיור בשישה מגדלים בני 18 קומות וכן ארבעה בנייני בוטיק בני שלוש קומות כל אחד. המחיר ההתחלתי יעמוד על כ-1.7 מיליון שקל לדירת 2 חדרים.

תנופת הבנייה בהרצליה ניכרת מכל בכמה מוקדים בהרצליה מה שיוביל את העיר למחוזות חדשים: "הרבה שנים לא בנו בעיר כלום, וכרגע זה אחד הפרויקטים הראשונים שמתחילים לחדש את פני העיר. הרצליה זו עיר שבעוד חמש שנים תהיה עיר חדשה. התרומה של 'אזורים' תהיה מאוד בולטת כי יש לנו הרבה מאוד יחידות דיור שאנחנו בונים שם" הסביר נגל.

חברת הנדל"ן אזורים היא מהגדולות , והיציבות בענף. החברה, מחזיקה בנכסי נדל"ן בארץ ובחו"ל, ופועלת גם מעבר לים באמצעות חברות בנות. בעל השליטה באזורים – שהינה חברה ציבורית שמניותיה נסחרות בבורסה לניירות ערך בתל אביב – הוא איש העסקים הבינלאומי, הרשי פרידמן.  50 שנה של ניסיון, לצד איתנות פיננסית, הופכים את אזורים לאחת החברות הבולטות והמנוסות בתחום הנדל"ן בישראל, בדגש על תחום המגורים.

חברת אזורים הוותיקה מנצחת בהצלחה רבה זה מספר עשורים על הקמתם של פרויקטי בנייה מתקדמים, תוך זיהוי פוטנציאל נדל"ני.

"הביקושים הגבוהים למגורים בהרצליה והמיקום האסטרטגי לצד הפיתוח והעיצוב המוקפדים, הופכים את "הרצליה הילס" לפרויקט דגל באזור תל-אביב והמרכז" מסביר נגל

 

הפרויקטים שמקימה אזורים כוללים דירות מרווחות, נוחות ומפנקות עם מפרט עשיר, לצד שירותים נחוצים ומתקדמים לרווחת הדיירים, ופיתוח סביבתי ברמה גבוהה. שילוב ייחודי של ידע, ניסיון, איתנות פיננסית ותעוזה, מוביל לבניית פרויקטי מגורים מהשורה הראשונה, המציבים רף חדש של מגורים ומסחר בארץ. תוך יישום של חידושים וטכנולוגיות מתקדמות בתחום, הקשבה ומענה ללקוחות בזמינות מרבית, יצירתיות, שקיפות ומובילות, מכתיבה אזורים את חווית המגורים המושלמת למשפחות רבות בישראל.

פיתוח חיי קהילה עשירים באזורים מאמינים, שבית הוא הרבה יותר מארבעה קירות – בית הוא קהילה, המעניקה תחושת שייכות לדייריה. ככזו, אזורים יוזמת ומקיימת אירועים ופעילויות שונים למען הדיירים, התורמים לגיבושם וליצירת חיי קהילה עשירים, תוך שותפות מלאה עם הדיירים. בהתאמה, לחברה לקוחות נאמנים, הגדלים יחד עם שכונות המגורים, וצועדים עם אזורים יד ביד לאורך השנים, לדירות חדשות בהתאם לצרכיהם המשתנים. סביבות המגורים האיכותיות של אזורים, מובילות גם להתפתחות עירונית גורפת סביבן. כחברה המעמידה את הלקוח במרכז, שכונות המגורים שיוזמת ובונה אזורים מבטיחות איכות חיים ברמה הגבוהה ביותר, עם נוחיות מושלמת לדייריהן – לא רק בתוך הדירות והבניינים, אלא גם בסביבת המגורים עצמה. שירותים קהילתיים חשובים ומוסדות חינוך איכותיים בקרבת הבית, ריאות ירוקות, כבישים עוקפים לביטחון מרבי של דיירי הפרויקטים וילדיהם, נגישות אופטימאלית ומרכזי פנאי, הם מאבני היסוד של פרויקטי המגורים של אזורים.

אזורים מנווטת בהצלחה בשוק נדל"ן תחרותי הוותק, וניסיון רב השנים והמקצועיות הבלתי מתפשרת, לצד גמישות מחשבתית והקפדה על איכות, מעניקים לאזורים איתנות בפני הדינמיות הכלכלית והשינויים החברתיים המאפיינים את ישראל. עם יד על הדופק ואיתור עתודות קרקע אטרקטיביות, תוך בנייה המתחשבת בצורכי הדיירים ובהעדפותיהם, מנווטת אזורים בהצלחה בשוק הנדל"ן התחרותי. שימת דגש על חוויית מגורים כוללת, לצד זיהוי מגמות עתידיות ושינויים בענף הנדל"ן, מציבים את אזורים בחוד החנית של תרבות המגורים בישראל.