רגבה

מטבחי רגבה הנוסחה המנצחת: עיצוב איכות ושירות

 

חברת רגבה היא שם נרדף לעיצוב, איכות ושירות הוצלחתה נפרשת על פני 70 שנים ונובעת ממקצוענות, מהקפדה חסרת פשרות על איכות מוצריה, מעדכון ושיפור מתמידים של תהליכי הייצור, עיצוב עדכני ויפהפה, מתן חוויית קנייה ללקוחותיה, שירות מעולה ואחריות אמת לשנים רבות.

 

רגבה מחזיקה בתו תקן של מכון התקנים הישראלי, בתו האיכות והשירות של איגוד תעשיות הריהוט בישראל ובתו הבינלאומי ISO 9001:2008  המבטיחים ללקוחות שרכשו מטבח מחברה עם גב חזק. רגבה מתעדכנת תמיד ומביאה ללקוחותיה את החומרים המתקדמים ביותר, יוצרת טרנדים חדשים ומצעידה את המטבח הישראלי למחוזות עתידנים.

 

לרגבה שלושה עשר אולמות תצוגה יפיפיים בהם מוצגים מטבחים בעיצובים המתאימים לכלסגנון וחלום,מקלאסי וכפרי ועד למודרני ומתוחכם. מעצבינו המקצועיים מתמחים בנתינת ייעוץ מקצועי ובהתאמת המטבח לכל לקוח, בהתאם למידות ביתו ולסגנון העיצוב שלו.

לקוחות רגבה מתגאים בכך שהמטבח בביתם הוא המודרני והמתקדם ביותר ונראה שיוצר ע"י נגר/אומן פרטי עם יכולות של מפעל מודרני וממוכן.

 

רגבה פועלת כ- one stop shop ומציעה חוויית קנייה שלמה תחת קורת גג אחת, מוצרים נלווים למטבח ממיטב החברות והיצרנים בארץ ובעולם. רגבה חושפת קולקציה רחבה של ציוד חשמלי, משטחי עבודה מאבן קיסר וקוריאן, ברזים וכיורים, תאורה חדשנית וריהוט משלים ומעוצב.

תוכלו להזמין ארונות קיר וארונות אמבט, בהתאמה אישית, מקולקציה עשירה וליהנות מהניסיון ומאותה האיכות של חברת המטבחים.

 

רגבה מייצרת כ- 130 מטבחים בשבוע הן ללקוחות הפרטיים והן לקבלנים ויזמים אשר רואה ברגבה שותף ומקדם מכירות לפרוייקט אותו אתה בונה ומשווק. אנו בחברת רגבה רואים בכם, קבלנים ויזמים, שותפים מלאים לקידום החברה ולמיצוב מעמדה כחברה המובילה בישראל בתחום המטבחים.

כיצרן מקומי עם ניסיון רגבה מבצעת פרויקטים בהיקפים גדולים ומסוגלת להגיב על כל תכנון או חומר גלם נידרש ובזמני תגובה ודיוק מקסימלי.

שיתוף הפעולה עם מעצבי רגבה מביא ליצירה משותפת המדברת באותה השפה של הבית כולו ותפורה אישית לכל לקוח ולקוח.