אבי מוטולה -

"אות מופת על התרומה לתעשייה ומודל הראוי לחיקוי" לאבי מוטולה, מנכ"ל אפריקה ישראל תעשיות וקבוצת נגב ולמפעל החדש של נגב ואפריקה ישראל תעשיות בעיר ירוחם, המציב את ישראל לראשונה בחזית תעשיית העיצוב העולמי.   אבי מוטולה, בעל תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים, מנהל את קבוצת נגב מאז 2007. בעבר, כיהן מוטולה כמנכ"ל בסט ביי וביג […]

"אות מופת על התרומה לתעשייה ומודל הראוי לחיקוי" לאבי מוטולה, מנכ"ל אפריקה ישראל תעשיות וקבוצת נגב ולמפעל החדש של נגב ואפריקה ישראל תעשיות בעיר ירוחם, המציב את ישראל לראשונה בחזית תעשיית העיצוב העולמי.

 

אבי מוטולה, בעל תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים, מנהל את קבוצת נגב מאז 2007. בעבר, כיהן מוטולה כמנכ"ל בסט ביי וביג בוקס, סמנכ"ל שיווק של יבואנית פיאט, אלפא רומאו ולאנצ'יה, מנהל שיווק בחטיבת השיווק הבינלאומית של תדיראן מוצרי צריכה ועוד. מאז 2007 נגב מפגינה תוצאות שיא וזוכה בפרסי שיווק וניהול, אולם עיקר גאוותו של מוטולה היא על כח האדם המקצועי של החברה. מוטולה מאמין כי העולם משתנה בקצב מהיר וחברה השואפת להצליח חייבת להקדים ולהבחין בתמורות, לזהות מגמות ולהיות גמישה ובעלת יכולת התאמה מהירה למצבים חדשים. לדעתו, בעידן שבו טווחי הזמן מתקצרים, קשה לדבר במושגי "חזון" משום שהוא עלול להתגלות בתוך שנה כמיושן. אבי מוטולה, כמי שמנהל את החזון השאפתני, יקבל אות מופת על "התרומה לתעשייה ומודל הראוי לחיקוי" והצבת מפעל "נגב" בחזית הקדמה הטכנולוגית העולמית.

המפעל החדש והמתקדם של קבוצת "נגב" בעיר הדרומית ירוחם יפתח את שעריו עד סוף שנת 2013 וממנו, כך אומרים, תצא בשורה מהפכנית של איכות טכנולוגית ישראלית, עיצוב וסגנון שמציבים את ישראל בפסגה העולמית בתחום ייצור אריחי הפורצלן בהדפסה דיגיטלית. אמונה בתעשייה הישראלית וציונות הם המניעים להקמת המפעל החדש.