איה רואש -

סמנכ"לית שיווק קבוצת חנן מור. איה בלימודים לתואר MBA בשיווק מהמרכז ללימודים אקדמיים ו BA במימון ושיווק במסלול האקדמי של המכללה למנהל. לאחר תפקידי מרקום במספר מקומות בהם קרן מקפת החדשה, נכנסה איה לעולם הדיגיטלי ועבדה כמנהלת שיווק בבית תוכנה בעולם האינטרנט בו התמקצעה בחוויית משתמש ובניית אסטרטגיה דיגיטלית לארגונים וחברות בארץ ובעולם. בהמשך שימשה […]

סמנכ"לית שיווק קבוצת חנן מור.

איה בלימודים לתואר MBA בשיווק מהמרכז ללימודים אקדמיים ו BA במימון ושיווק במסלול האקדמי של המכללה למנהל.

לאחר תפקידי מרקום במספר מקומות בהם קרן מקפת החדשה, נכנסה איה לעולם הדיגיטלי ועבדה כמנהלת שיווק בבית תוכנה בעולם האינטרנט בו התמקצעה בחוויית משתמש ובניית אסטרטגיה דיגיטלית לארגונים וחברות בארץ ובעולם. בהמשך שימשה איה כיועצת שיווק דיגיטלי עצמאית למגוון חברות בתחומי צרכנות ומדיה. לאחר מכן השתלבה איה כראש תחום מדיה חדשה ושיווק בקבוצת גאוקרטוגרפיה.

כראש תחום מדיה חדשה ושיווק בקבוצת גאוקרטוגרפיה, חבר ניסיונה בתחום השיווק בעולם הנדל"ן דרך מיסודה וניהולה את הפלטפורמות ושיתופי פעולה כמו פרויקט "בעל בית" ב- WINWIN המאפיין דמוגרפית וסוציו-אקונומית את מפת רוכשי הדירות בישראל. לאחר מכן, מונתה איה למנהלת השיווק והדיגיטל של אזורים בתפקידה איה הייתה אמונה להובלת תהליכים והטמעת מיתוג ואסטרטגיה חדשה באזורים.

כיום איה אחראית על כלל מערך השיווק בארגון, במקביל למערך מכירות חזק העובד בשיתוף פעולה מלא עם השיווק ויחד, הם מטפלים בנושאים העומדים לנגד עיניהם – חיזוק ההישגים היוצאים מן הכלל ביניהם יציאה לשיווק של פרויקטים חדשים, דמכירה של 554 דירות רק בשנה החולפת (עליה של 6% לעומת 2011), חידוד ההטמעה של מערכת הדיירים החדשנית והבלעדית של אזורים, ובכלל, המשך יישום מוצלח של הכלים הייחודיים שפיתחה בתקשורת מול לקוחות החברה.

איה בת 33 ומתגוררת ברמת השרון