אסף רוזנהיים -

חבר בועדת ההשקעות של פרופימקס

אסף רוזנהיים הוא חבר בועדת ההשקעות של פרופימקס, זרוע הנדל”ן של במברגר-רוזנהיים בע”מ, שנוסדה ב-1969. אסף בעל תואר MBA מאוניברסיטת וורטון בארה"ב.

במשך 10 שנים אסף ניהל פורטפוליו של השקעות בנדל"ן בשווי מילארדי דולרים ב- AREA Property Partners  אשר התמזגה בשנת 2013 לתוך Ares Management. לאסף ניסיון רב בניהול נכסי נדל"ן, בעיקר בארה"ב, בהערכת שווי נכסים וניהול קשרים עם המשקיעים המוסדיים המובילים בעולם.

פרופימקס, אליה הצטרף אסף לאחר שחזר משהות של 15 שנה בניו-יורק, משרתת משקיעים פרטיים עתירי הון, חברות פרטיות וציבוריות ומשקיעים מוסדיים ומאפשרת להם להשתתף איתה ועם שותפיה ברחבי העולם, בהשקעות מגוונות חוצות גבולות בתחומים של נדל”ן ואנרגיה מתחדשת. בין משקיעיה של פרופימקס נמנים כ-1,500 משקיעים פרטיים עתירי הון, חברות ביטוח, קרנות פנסיה וקופות גמל. ספי הכניסה למשקיעים פרטיים נעים בין $100,000 ל-$500,000.

פרופימקס מתמחה בהשקעות באמצעות חבירה לשותפים מקומיים ברחבי העולם. ההשקעות לצד שותפים אלה, בעלי ניסיון ארוך שנים והסטוריית ביצועים מוכחת, נעשות תוך שמירה על עיקרון תגמול המנהלים על בסיס הצלחה והלימת האינטרסים עם המשקיעים.

מגוון ההשקעות של פרופימקס נפרש על פני מדינות, סקטורים, אסטרטגיות השקעה שונות ומבני השקעה מגוונים. השקעות אלו, באקוויטי וחוב, נעשות בפרוייקטים ספציפיים, Co-Investments, Joint Ventures, קרנות ואגדי קרנות (Fund of Funds). שיעור האחזקה של פרופימקס ומשקיעיה באלפי הנכסים, מגיע עד כדי 90% בנכס. שווי הנכסים בהם השתתפה פרופימקס ומשקיעיה בהשקעות עד כה, הינו מעל 45 מיליארד דולר.

התאוששות השוק העולמי יוצרת סביבה חסרת תקדים לניצול הזדמנויות השקעה אטרקטיביות. עם זאת, פרופימקס ושותפיה ממשיכים בשמירה על האינטרסים של המשקיעים בהשקעות קיימות ובפעילות להצלת ההשקעות שנקלעו לסיכון בעקבות המשבר הכלכלי.

אסף נשוי ואב לתאומים בני 4. אסף חבר בוועד המנהל של ארגון Men Having Babies.

 

לוידיאו שלי מתוך עיר הנדל"ן 2015