בני קרת -

מנכ”ל ובעלים של אזימוט

בני קרת מנכ”ל ובעלים של אזימוט פרסום ושיווק בני קרת הוא הנפש החיה מאחורי משרד הפרסום אזימוט – המשרד המוביל בישראל בפרסום שוק הנדל”ן.

בני בוגר תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות, רואה חשבון מוסמך, שהחל את דרכו במשרד ”קוסט לב-ארי את פורר” (ארנסט –יאנג) כמבקר חשבונות, ולאחר מכן עבר לתפקיד חשב ”בית התפוצות”.

ב-1994 הקים את פרסום אזימוט בשותפות עם דרור קליסקי ומאיר בילט. כעבור כחמש שנים הפך המשרד לחבר בקבוצת באומן בר ריבנאי – סאצ’י & סאצ’י. כשותף באזימוט, לקח קרת חלק בהשקה ובליווי פרסומי של מותגי-על כגון איקאה ישראל, כי”ל מוצרים תעשייתיים, קטנועי אפריליה ועוד מתחומי הקמעונאות, הרכב והפרמצבטיקה, אך כנצר למשפחת אנשי נדל”ן, אהבתו האמיתית תמיד הייתה שמורה לנדל”ן, לפרויקטים למגורים, משרדים, מסחר ועוד.

כמנכ”ל ובעלים של אזימוט ליווה פרויקטים גדולים בכל הארץ – “קריית הסביונים” של אפריקה ישראל (1500 יח”ד) כמו גם “סביוני רמת אביב” (350 יח”ד), “מלצ’ט שנקין” של אמריקה ישראל, פרוייקט הפינוי והבינוי הראשון בגבעתיים – “סנטרל הייטס” של משהב, “הדרי סמל” של שמשון זליג, “רמת אלישיב” לציבור הדתי של קרדן, FIVE בנוה גן של גיא ודורון לוי ורמי שבירו, “כרמיאלה” של צמח המרמן, “בלה לוגאנו” ביהוד של משפחת פפושאדו ומגנזי וזה רק על קצה המזלג…

בין יתר פעליו, בני חבר בצוות ההקמה של המועצה הישראלית לבנייה ירוקה ILGBC וכמו כן מתמחה בייעוץ אסטרטגי, תכנון ורכישת מדיה, פיתוח מדיות  חדשות וניהול קמפיינים תקשורתיים משולבים ומורכבים, חי ונושם פרסום, הפקות, אינטרנט וקידום מכירות לענף הנדל”ן.

פרסום אזימוט

הוקם בשנת 1994 ע”י בני קרת, דרור קליסקי ומאיר בילט. בשנת 2000 הפך המשרד לחבר בקבוצת באומן בר ריבנאי – סאצ’י & סאצ’י. כיום מועסקים במשרד כ 40 עובדים.