גידי רבינוביץ' -

רו"ח בעלים קרן ק.ר נדל"ן בע"מ גידי רבינוביץ – כיהן כמנכ"ל במשך שנים רבות של חברות בניה ויזמות מהגדולות בענף, וביניהן מבני גזית, רסקו – ישרס ואחים עופר נכסים. עסק בכל תחומי הנדל"ן ובעיקר בבניה למגורים בהיקפים גדולים מאד. בשנים האחרונות הקים ביחד עם שותפיו – יואב מורן ואלון קושמירק, אשר גם הם ותיקים מאד […]

רו"ח בעלים קרן ק.ר נדל"ן בע"מ

גידי רבינוביץ – כיהן כמנכ"ל במשך שנים רבות של חברות בניה ויזמות מהגדולות בענף, וביניהן מבני גזית, רסקו – ישרס ואחים עופר נכסים. עסק בכל תחומי הנדל"ן ובעיקר בבניה למגורים בהיקפים גדולים מאד. בשנים האחרונות הקים ביחד עם שותפיו – יואב מורן ואלון קושמירק, אשר גם הם ותיקים מאד ומנוסים מאד בענף הנדל"ן את  חברת קרן נדל"ן בע"מ.

קרן נדל"ן היא חברה צעירה עם ניסיון עשיר ורב של בעליה. בונה בעיקר פרויקטים של תמ"א 38/2 (הריסה ובניה מחדש) באזור גוש דן, בעיקר בערים, רמת גן, תל אביב והרצליה. לשותפים בחברה נסיון רב שנים בניהול, ייזום ובניה של פרויקטים מתחום המגורים, המסחר, המשרדים והתעשייה בישראל, אירופה, וקנדה.

החברה מתמחה בגיוס פרוייקטים וגמר הסכמים עם כמות רבה של בעלי דירות. מחפשת תמיד ומוצאת פתרונות יצירתיים לפיתרון בעיות פרטניות של כל אחד ואחד מהם. בהמשך מקדמת החברה את התכנון ובונה ומשווקת בעצמה את הפרוייקטים. פרוייקטים של תמ"א 38/2 הינם מסובכים ולהצלחתם נדרשת מומחיות וידע רב. היתרון הגדול הנוסף של החברה בתחום התמ"א הוא בכך שבעצם החברה מטפלת בפרוייקט מא' ועד ת' כולל מסירת הדירות החדשות לבעליהן וטיפול בדירות ובדיירים בשנת הבדק. החברה מגייסת את נסיון העבר של בעליה בחברות בניה ויזמות מכל הגדלים ומשתמשת בנסיונם הרב של בעליה על מנת להקים פרוייקטים איכותיים וטובים ולתת את מלוא השירות לבעלי דירות המקור ולרוכשים החדשים.

גידי הינו רואה חשבון בהשכלתו.