דפנה שביט -

סמנכ"ל ארנה פרי יחסי ציבור דפנה שביט, סמנכ"לית תקשורת שיווקית במשרד יחסי הציבור ותקשורת שיווקית של ארנה פרי, אחראית לבנייה ויישום של האסטרטגיה התקשורתית ולניהול התיקים של לקוחות המשרד. את דרכה בעולם התקשורת השיווקית החלה בחברת הביטוח האמריקאית AIG לפני כ- 15 שנה, שם שמשה במגוון תפקידים בניהם מנהלת קמפיינים ומנהלת פרסום ושיווק ולאחר מכם הקימה וניהלה […]

סמנכ"ל ארנה פרי יחסי ציבור

דפנה שביט, סמנכ"לית תקשורת שיווקית במשרד יחסי הציבור ותקשורת שיווקית של ארנה פרי, אחראית לבנייה ויישום של האסטרטגיה התקשורתית ולניהול התיקים של לקוחות המשרד.

את דרכה בעולם התקשורת השיווקית החלה בחברת הביטוח האמריקאית AIG לפני כ- 15 שנה, שם שמשה במגוון תפקידים בניהם מנהלת קמפיינים ומנהלת פרסום ושיווק ולאחר מכם הקימה וניהלה את מערך התקשורת השיווקית בחברת האפנה קסטרו אשר הייתה אחראית בין היתר לניהול הפרסום, יחסי הציבור, המחלקה לתקשורת חזותית, הפקת תצוגות האופנה ועוד.

בחמש השנים האחרונות ניהלה מחלקה פיננסית אצל רן רהב תקשורת ויח"צ בין לקוחותיה נמנו בנק הפועלים, מליסרון של ליאורה עופר, חברת הנדל"ן תדהר, חברת הנדל"ן לוינשטין, חברת פדקס, עדי שטראוס ועירית שטראוס, קבוצת נבזלין ועוד.