חיה נחום -

בעלים ומנכ"ל , "המטבחון פרסום" ומומחית למיתוג פרויקטי נדל"ן למגורים

חיה נחום

מומחית לאסטרטגיה ומיתוג בתחום הנדל"ן

בעלים ומנכ"ל – המטבחון פרסום

 

תחום השיווק והפרסום בנדל"ן נמצא על קו פרשת המים: היזמים והמשווקים מחפשים היום יותר מתמיד מענה אסטרטגי ארוך טווח למיתוג וניהול מוניטין, לצד טיפול בתחום השיווק והמכירות בפרויקטים.

מצב השוק הנוכחי מחייב ניהול אסטרטגי מושכל של תחום השיווק, הפרסום והמכירות, המבוסס על הבנה מעמיקה של המסע היזמי, של הצרכים והמגבלות העסקיים וחשוב מכל – של הצרכן, הדרך בה הוא חושב ומערך הכלים הדרושים להנעה לפעולה.

המטבחון פרסום, בניהולה של חיה נחום, מסייע ללקוחות המשרד לגבש את אסטרטגיית השיווק והפרסום של המותג, מציג בפניו את הכלים השיווקיים הקיימים והחדשים, מסייע לו לבנות מסרים וסיפור נכונים, לבחור כלים מתאימים ויותר מכל – יוצר מותג חזק, בולט ומבודל בשוק תחרותי.

חיה נחום, המנהלת את המטבחון מאז הקמתו ב- 2004, נחשבת לאחת ממובילות המהפכה הדיגיטלית בתחום שיווק הנדל"ן למגורים. לדבריה: "האתגר בענף הנדל"ן הוא לאפשר ליזמים המובילים ליהנות לאורך זמן מההצלחות השיווקיות שלהם ולייצר מוניטין ותדמית מובילה על בסיסם. כדי לעשות זאת בצורה אפקטיבית, יעילה ולאורך זמן, יש להתחיל לנהל אסטרטגיה לטווח אורך ולהבין איך הפרויקט הבא שלי תורם למותג שלי".

חיה מנהלת את המטבחון משדרות רוטשילד – הלב הפועם של תעשיית הפרסום והשיווק בישראל. במהלך השנים האחרונות הובילה וניהלה קמפיינים למותגי העל בענף, כמו גם לחברות ויזמים בוטיקיים.

בין לקוחות המשרד ניתן למנות את: אפריקה ישראל מגורים, שפיר מגורים, אלעד ישראל מגורים, משפחת כוזאינוף, רוטשטיין התחדשות עירונית, מנרב, קרסו נדל״ן, צמח המרמן, מגדל טופ נדלן, מגדלי שרונים, עופר השקעות, הריבוע כחול נדל״ן, שי חי, חיים זקן, קדמת היובלו עוד.