יוחאי אמידי -

מנכ"ל ELBEX ישראל יוחאי יליד חיפה, מתגורר בהרצליה, בעל תואר שני במנהל עסקים (MBA), מנהל את חברתELBEX  ישראל משנת 1984. חברת ELBEX ישראל, חברה-בת של ELBEX JAPAN הוקמה בשנת 1978. החברה הבינלאומית פועלת 40 שנה ברחבי העולם ונמנית על היצרנים המובילים בתחומי הבית החכם לבנייני מגורים, מדידת חשמל ואינטרקום טלוויזיה. לחברה מרכזי פיתוח וייצור ביפן, […]

מנכ"ל ELBEX ישראל

יוחאי יליד חיפה, מתגורר בהרצליה, בעל תואר שני במנהל עסקים (MBA), מנהל את חברתELBEX  ישראל משנת 1984.

חברת ELBEX ישראל, חברה-בת של ELBEX JAPAN הוקמה בשנת 1978. החברה הבינלאומית פועלת 40 שנה ברחבי העולם ונמנית על היצרנים המובילים בתחומי הבית החכם לבנייני מגורים, מדידת חשמל ואינטרקום טלוויזיה. לחברה מרכזי פיתוח וייצור ביפן, סין וקוריאה, חברות בת בישראל, ארה"ב, סין, הונג-קונג, קוריאה, גרמניה, בלגיה, ואוסטרליה ולמעלה מ-400 פטנטים טכנולוגיים רשומים ברחבי העולם.

במהלך שנות פעילותה ביצעה ELBEX ישראל אלפי פרויקטים בהיקפים גדולים בתחום הטלוויזיה במעגל סגור והאינטרקום טלוויזיה.

בעשור האחרון, פיתחה החברה מגוון טכנולוגיות חדשניות וייחודיות לרבות citimi: מערכת ראשונה מסוגה שנועדה לספק את צרכי הדייר המתגורר במגדלי מגורים בעיר האנכית למתן פתרון מלא לחיים נוחים, פשוטים וחסכוניים. מסך משולב אחד, על בסיס תשתית ייחודית של סיב אופטי פלסטי (POF), מאפשר שליטה כוללת על: הדירה החכמה, מדידת חשמל מכל שקע ומפסק חשמלי בזמן אמת, אינטרקום טלוויזיה ומסוף שירותים וקניות – כל זאת במגע יד ממסך הדירה החכם וכן מהסמארטפון ומהטאבלט.

ELBEX חרטה על דיגלה להמשיך להוביל את מהפיכת הדירות החכמות בשילוב עם מדידת חשמל ולספק את חווית השירותים והקניות העתידית באמצעות citimi.