ירון שורק -

מנכ"ל אלקטרה בנייה בע"מ

ירון שורק, יליד 1958, מנכ"ל אלקטרה בניה ואלקטרה השקעות בע"מ.
תואר ראשון בהנדסה אזרחית, טכניון חיפה.
תפקידים קודמים: משנה למנכ"ל אזורים, מנכ"ל פלאזה פלאזה דיוולופמנט אלעד גרופ, סמנכ"ל בכיר באלעד גרופ, מנכ"ל ושותף במרגולין-שורק (חברה לניהול פרויקטים).

קצת על חברת אלקטרה בניה:
יציבותה ועוצמתה של אלקטרה בנייה מבוססות על הון אנושי, מחויבות לשירות ואיתנות פיננסית. ההון האנושי מהווה את היסוד האיתן של החברה ומורכב ממאות עובדים מקצועיים.

החברה מובילה את ביצוע פרויקטי המגורים היוקרתיים בארץ: הרברט סמואל, צוקי ארסוף, W בוטיק, W פריים ומגדלי טיילת דוד בתל אביב. החברה בונה בימים אלה שני מגה פרויקטים, כל אחד בהיקף ביצוע של כמיליארד ₪: מידטאון בתל אביב ומגדלי אלון (בשיתוף עם אשטרום).
החברה שותפה בשני פרויקטים BOT לאומיים: הקמת עיר הבה"דים (בשיתוף עם מנרב ובינת) חלקנו 30%, היקף הביצוע 1.7 מיליארד ₪ ואגירה שאובה בגלבוע (בשיתוף עם אלקו ושו"ב) חלקנו 25%. היקף הביצוע כ- 1.6 מיליארד ₪. בעבודתה המקצועית משלבת אלקטרה בנייה חשיבה, תכנון מראש וביצוע חכם, יעיל ויצירתי של פרויקטים.

קצת על חברת אלקטרה השקעות:
אלקטרה השקעות הכוללת את פעילות "אלקטרה מגורים" הינה חברת המגורים החדשנית בישראל, החולשת על מיזמים רבים ומגוונים המביאים לידי ביטוי את יכולותיה הגבוהות באיתור הזדמנויות נדל"ניות, בחירת שותפים עסקיים נכונים והובלת תהליכי התכנון והביצוע.

החברה נשענת על תשתית ניהולית איכותית, מבנה ארגוני יעיל ויציבות פיננסית, המתבטאים בהיותה שותפה למיזמים בולטים וביניהם: W פריים, מידטאון ופרויקטים בערים נהריה, רעננה ובת ים.
עם גב של קבוצה מבוססת וותיקה ויצירתיות של חברת יזמות מעודכנת ודינמית, אלקטרה מגורים מהווה את חוד החנית של עתיד המגורים בישראל.

 

לוידיאו שלי מתוך עיר הנדל"ן 2015