לארי סילברסטיין -

יו"ר סילברסטיין נכסים ויזם גראונד זירו בניו יורק. לארי סילברסטיין – יו"ר סילברסטיין נכסים, חברת ייזום והשקעות נדל"ן שמרכזה במנהטן. החברה החזיקה וניהלה פרויקטים למשרדים, מלונות ומסחר בהיקף כולל של למעלה מ- 32 אלף מטרים רבועים. החברה מפתחת בימים אלה נכסים בשווה של כ- 8 מיליארד דולר.   ביולי 2001 השלים לארי סילברסטיין את עסקת […]

יו"ר סילברסטיין נכסים ויזם גראונד זירו בניו יורק.

לארי סילברסטיין – יו"ר סילברסטיין נכסים, חברת ייזום והשקעות נדל"ן שמרכזה במנהטן. החברה החזיקה וניהלה פרויקטים למשרדים, מלונות ומסחר בהיקף כולל של למעלה מ- 32 אלף מטרים רבועים. החברה מפתחת בימים אלה נכסים בשווה של כ- 8 מיליארד דולר.

 

ביולי 2001 השלים לארי סילברסטיין את עסקת הנדל"ן הגדולה בארצות הברית, כאשר חתם על עסקת חכירה ל- 99 שנים עבור מרכז הסחר העולמי (מגדלי התאומים). היקף העסקה עמד על 3.25 מיליארד דולר. כל זאת, חודשיים לפני מתקפת הטרור על מגדלי התאומים. כיום הוא עוסק בניית מתחם המשרדים החדש בגראונד זירו, פרויקט המוערך בכ- 20 מיליארד דולר ומהווה את מפעל חייו.

 

מר סילברסטיין מקדיש את זמנו ואת משאביו לארגונים המקדמים חינוך, מחקר רפואי, קידום צרכים אנושיים ותמיכה באמנות. מר סילברסטיין כיהן כיושב ראש חבר המנהלים של קרן ה- UJA.

הוא אחד ממקימי המוזיאון למורשת יהודית בניו יורק ואף כיהן כגזבר של המרכז הרפואי היהודי בדנוור (קולורדו).

 

כיום מר סילברסטיין מכהן כיום כחבר דירקטוריון בתזמורת הפילהרמונית של ניו יורק. הוא חובב נלהב של מוזיקה קלאסית, שייט יאכטות מנוסה ותושב גאה של העיר ניו יורק.

קלרה ולארי סילברסטיין נשואים 58 שנים והורים לשלושה ילדים, חלקם עובדים בסילברסטיין נכסים.