ליאור בכר -

מנכ"ל ובעלים קבוצת בכר

קבוצת בכר נוסדה ע"י היזם ואיש העסקים ליאור בכר. בעברו היה בכר בעלים של חברת השקעות אשר השקיעה בסטרטאפים וחברות תעשייה. בשנת 2007 החל ליאור את פעילותו בתחום הנדל"ן ובשנת 2009 הוא ייסד את קבוצת בכר, חברת נדל”ן יזמית וקבלנית, המתמחה בפרויקטים למגורים בתחום ההתחדשות העירונית.

את ה "אני מאמין" שגיבש ליאור בכר בעסקיו במהלך השנים, הוא הביא איתו לתחום הנדל"ן – "הלקוח הוא תמיד במרכז".
ליאור גייס לחברה, צוות עובדים ומנהלים מקצועי ,שתרבות השירותיות מוטמעת בהם, כולם בעלי ניסיון רב בתכנון ובביצוע פרויקטים של נדל”ן למגורים .

כחלק מהאסטרטגיה של ליאור לרכז את כל השירותים בעבור לקוחותיו תחת קורת גג אחת, הוא הקים גם חברת הנדסה וביצוע, המבצעת את הפרויקטים השונים של החברה ומאפשרת לה לפשט ולייעל את תהליכי בנייה תוך פיקוח קפדני, בקרה יומיומית וביצוע מדויק.
קבוצת בכר יוזמת ומבצעת את כל השלבים בתהליך, החל מאיתור ההזדמנות, פעילות מול הדיירים, הגשת ההיתרים, תכנון הפרויקט, מימון וליווי פיננסי, ביצוע הפרויקט בפועל ושיווק הדירות החדשות.

ליאור בכר: "אני חש אחריות גדולה בכל פעם שלקוח נותן בי אמון ומעניק לי את הזכות לבנות עבורו את ביתו. זה ממלא אותי גאווה גדולה. אני זוכר היטב שאנחנו לא רק בונים דירות, אלא בונים את ביתם של משפחות בישראל, אשר זהו עבורם חלום שמתגשם."

כיום יש לקבוצת בכר מעל ל – 30 פרויקטים באזור השרון והמרכז ובכלל זה בערים: רמת גן, הרצליה, רעננה, כפר סבא, גני תקווה, בת ים וחולון.

 

צפו בראיון שלי באולפן השקוף, עיר הנדל"ן 2016