ליאל אבן זוהר -

עו"ד, מחזיקת תיק הפיתוח הכלכלי בראשון לציון ליאל אבן-זהר, (45) הינה חברת מועצת העיר וחברת ועדת התכנון והבניה בראשון לציון,  מאז שנת 2008. בפעילותה הציבורית היא מכהנת כיו"ר של מספר ועדות עירוניות, ביניהן ועדת הפיתוח העסקי, מ"מ יו"ר דירקטוריון תאגיד המים "מניב" ויו"ר ועדת המכרזים של התאגיד. בעבר החזיקה בתיק החינוך של עיריית ראשון לציון […]

עו"ד, מחזיקת תיק הפיתוח הכלכלי בראשון לציון

ליאל אבן-זהר, (45) הינה חברת מועצת העיר וחברת ועדת התכנון והבניה בראשון לציון,  מאז שנת 2008.

בפעילותה הציבורית היא מכהנת כיו"ר של מספר ועדות עירוניות, ביניהן ועדת הפיתוח העסקי, מ"מ יו"ר דירקטוריון תאגיד המים "מניב" ויו"ר ועדת המכרזים של התאגיד. בעבר החזיקה בתיק החינוך של עיריית ראשון לציון וכן כיהנה כיו"ר האופוזיציה וכחברת ועדת הכספים והמכרזים של העיר. טרם מינויה כחברת מועצה כיהנה כנציגת הארגונים הירוקים הארציים בוועדת איכות הסביבה בעיר. דירקטורית בחברות ציבוריות וחברת הנהלה בעמותות, יועצת משפטית בהתנדבות לגופים וולונטריים ולעמותות.

ליאל היא בוגרת תואר שני במשפטים (בהצטיינות) מאוניב' בר אילן ותואר שני במדעי המדינה מהתוכנית למנהיגות ציבורית ופוליטית של אוניב' תל-אביב,  בעלת תואר ראשון במשפטים מאוניב' תל-אביב, וכן סיימה את התוכנית הבינתחומית למצוינות של אוניב' תל-אביב (לימודי ביוכימיה).

בנוסף לתפקידיה הציבוריים, ליאל היא חברת לשכת עורכי הדין, בעלים ושותפה במשרד עו"ד פרטי, נוטריונית, מגשרת ובוררת; מכהנת כמנכ"לית עמותת כ"ן- כח נשים; משמשת כמרצה אורחת בקורסי דירקטוריות ובהכשרות בתחומי המדיניות הציבורית. שירתה כקצינה בצה"ל, נשואה ואם לארבעה.