ניר ירושלמי -

מייסד ומנכ"ל –  פרסייס שירותים כלכליים. בן 47, מהנדס תעשיה וניהול (טכניון), אב ל – 4, חובב ריצה ובישול   פרסייס מספקת שירותים כלכליים ייחודיים למשרדי תכנון ומשרדי עורכי דין. המוטו העסקי שלנו –  מקוריות, מיקוד והתמחות. אנחנו מזהים צורך בנישה, מייצרים פתרון מקורי וכוללני מעמיקים כל הזמן את הידע ומשפרים את השירות.   18 שנה […]

מייסד ומנכ"ל –  פרסייס שירותים כלכליים.

בן 47, מהנדס תעשיה וניהול (טכניון), אב ל – 4, חובב ריצה ובישול

 

פרסייס מספקת שירותים כלכליים ייחודיים למשרדי תכנון ומשרדי עורכי דין.

המוטו העסקי שלנו –  מקוריות, מיקוד והתמחות. אנחנו מזהים צורך בנישה, מייצרים פתרון מקורי וכוללני מעמיקים כל הזמן את הידע ומשפרים את השירות.

 

18 שנה אנחנו במשרדי תכנון וניהול פרויקטים. חיים את השוק, מכירים אותו הכי עמוק שאפשר, תעריפים, מחירים, עובדים, דיסציפלינות, שיטות ניהול. בעיות ופתרונות – הכול !

עכשיו אנחנו מצליחים לחדור ולהכיר באותו האופן גם את שוק משרדי עורכי הדין ומקווים להגיע לאותה רמת עומק ותועלת ללקוחות שהגענו כבר בשוק האדריכלות וההנדסה האזרחית..

 

בחברה מועסקים כיום 90 עובדים. יש לי 2 שותפים – ליאור שנבל ורונן רטצר (שניהם צמחו אצלי בחברה והיום מנהלים אותה ביחד איתי) אנחנו פעילים בשנים האחרונות גם בניו יורק שם יש לנו סניף שמתפתח במהירות. מנהלים אותו ישראלים שאנחנו שולחים לשם ב – Re-Location.

המוטו הניהולי שלנו – הכול תלוי בעובדים, בלעדיהם אתה נשאר לבד. תבחר אותם בקפידה ותשקיע בהם.