עו"ד רונן ירדני -

מנהל מחלקת התכנון והבנייה בהמבורגר עברון

שותף מוביל ומנהל מחלקת התכנון והבנייה במשרד המבורגר עברון ושות' וכן חבר באקזקוטיבה של המשרד. רונן הינו מעורכי הדין המובילים בתחום התכנון והבניה בישראל ובעל ותק של 20 שנה בתחום.

רונן מייצג קשת רחבה של יזמים בתחום התכנון והבניה, ביניהם חברות כמו שיכון ובינוי, לוינשטין, רובינשטיין, קרדן, זילברמינץ, ויזמים רבים המקדמים פרוייקטים של תמ"א 38 בתל אביב, רמת גן, גבעתיים ועוד.

רונן מייצג גם חלק מהבנקים הגדולים במדינה, בהליכים הנוגעים לנכסים המנוהלים על ידם ומייעץ להם באופן שוטף בתחום התכנון והבניה.

רונן מתמחה בטיפול בנושאים של היטל השבחה, וכן בייצוג יזמים בתחום האנרגיה המתחדשת, בהיבטים של תכנון ובניה, לרבות החברות: EDF, שיכון ובינוי אנרגיה מתחדשת ועוד.

רונן מייצג את לקוחותיו באופן שוטף ובמשך שנים בפני מוסדות התכנון למיניהם: בהליכים בפני הועדות המקומיות, בפני הועדות המחוזיות והמועצה הארצית ובעתירות מינהליות ובג"צים ואף מייעץ בכל ההליכים הנוגעים לקידום תכניות בנין עיר והוצאת היתרים מורכבים.

רונן מרצה באופן קבוע בפורומים שונים בנושאים של תכנון ובניה, לרבות בהשתלמויות של קבלנים ויזמים, בהשתלמויות של רשויות מקומיות, בפני אדריכלים, רואי חשבון, עורכי דין, חברות בניה, בנקים ובאוניברסיטה.

רונן בוגר לימודי משפטים (LL.B) בהצטיינות ובעל תואר ראשון (B.A) בכלכלה, שניהם  מאוניברסיטת תל אביב (1995).