עינת זקריה -

מנכ"לית THE PROMISED LAND נשואה ואמא לעילי, שיר והדר, הביאה לעולם הנדל"ן את הידע והמומחיות שצברה בעולם השיווק והמיתוג בעשרים השנים האחרונות. The Promise Land, אותה הקימה עם שותפים, הוא מיזם שיווקי המאגד את תושבי החוץ והעולים החדשים ל"כח קנייה" משמעותי, ומהווה פתרון אמיתי גם לרוכשים וגם ליזמי הנדל"ן המעוניינים לשווק בניינים שלמים או קבוצת דירות. The Promise Land […]

מנכ"לית THE PROMISED LAND

נשואה ואמא לעילי, שיר והדר, הביאה לעולם הנדל"ן את הידע והמומחיות שצברה בעולם השיווק והמיתוג בעשרים השנים האחרונות.

The Promise Land, אותה הקימה עם שותפים, הוא מיזם שיווקי המאגד את תושבי החוץ והעולים החדשים ל"כח קנייה" משמעותי, ומהווה פתרון אמיתי גם לרוכשים וגם ליזמי הנדל"ן המעוניינים לשווק בניינים שלמים או קבוצת דירות.

The Promise Land הוקמה כדי לעזור במימוש החלום של יהודי העולם, לרכישת בית בישראל, והופכת את המהלך לנגיש ומרגש. במסגרת גיבוש הקבוצות נדרשת החברה לעיתים לנוכחות ארוכה בארצות היעד, למהלכים מורכבים לרבות עזרה בקליטת עלייה, שיתוף מול גורמים רבים ולווי בניהול וקונסיירג מלא ללקוח.

בתפקידיה הקודמים לעולם הנדל"ן הייתה עינת סמנכ"ל שיווק באזורים, מנכל"ית של חברת iGeo מקבוצת גיאו-קרטוגרפיה,מנכלי"ת של משרד פרסום וחברת מיתוג, וייעצה לחברות רבות מתחומים שונים.

ציטוט: לא נוכל לפתור בעיות באמצעות אותה צורת חשיבה שהשתמשנו כשיצרנו אותם (אלברט איינשטיין).