עו"ד קרן כהן בלחרסקי -

בעלים, משרד עורכי דין, קרן כהן בלחרסקי ושות'

בעלים ומייסדת של משרד עו"ד KCB קרן כהן בלחרסקי ושות'.

לקרן ניסיון של למעלה מ- 15 שנים בתחום הנדל"ן וניסיון רב בטיפול והובלת עסקאות בתחום ההתחדשות העירונית (תמ"א 38 חיזוק, הריסה ומתחמים של פינוי בינוי).

משרדה של קרן הינו משרד בוטיק המתמחה בתחום המקרקעין ונחשב כמשרד מוביל בתחומו. המשרד עוסק בליווי של פרויקטים גדולים לבניה רוויה, לתעשייה ולייעודים ושימושים אחרים; בניהול והשכרה של נכסים מניבים מכל הסוגים; בטיפול משפטי בקבוצות רכישה; בטיפול בפרויקטים של התחדשות עירונית (פינוי בינוי, תמ"א 38); ובליווי משפטי של גופים גדולים וחברות ציבוריות בכל סוגי עסקאות הנדל"ן, ובכלל זה בייעוץ בכל הקשור להיבטים של מימון וליווי בנקאי, ייעוץ משפטי בכל הקשור בדיני המכר של דירות ומשרדים, רישום זכויות ובתים משותפים, ובכל תחום משפטי ומסחרי אחר, כנדרש בפרויקטים מהסוג האמור.

מחלקת ההתחדשות העירונית במשרד מלווה בעשור האחרון מאות פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית ועוסקת בייצוג של יזמים ובעלי דירות. המשרד נמנה על המשרדים הבודדים בארץ שליווי פרויקטים של התחדשות עירונית מתחילתם ועד סופם.

קרן נחשבת כמרצה מבוקשת בתחום ההתחדשות העירונית במסגרת השתלמויות מקצועיות של לשכת עורכי הדין,  בית הספר לפרקטיקה משפטית, מרכז פישמן לנדלן של האוניברסיטה העברית.

 

ילידת נהריה, מתגוררת בהרצליה, נשואה ואם לשני ילדים, בעלת תואר בוגרת במשפטים ובמנהל עסקים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה.

 

צפו בראיון שלי באולפן השקוף, עיר הנדל"ן 2016

לוידיאו שלי מתוך עיר הנדל"ן 2015 – 1

לוידיאו שלי מתוך עיר הנדל"ן 2015 – 2