רביב טל -

מנכ"ל VIGO רביב טל הוא מנכ"ל חברת Vigo, אחת החברות המובילות בישראל במערכות לניטור, ניתוח וניהול השיח במדיה החברתית. Vigo היא חברת בת של קבוצת יפעת, הקבוצה המובילה בישראל בתחום המידע לעסקים. לקבוצה הסכמי ניטור מידע בלעדיים עם גופים רבים בארץ ובעולם. יפעת חברה בארגון,FIBEP  הארגון הבינלאומי המאגד את חברות המידע התקשורתי בעולם. Vigo היא […]

מנכ"ל VIGO

רביב טל הוא מנכ"ל חברת Vigo, אחת החברות המובילות בישראל במערכות לניטור, ניתוח וניהול השיח במדיה החברתית.

Vigo היא חברת בת של קבוצת יפעת, הקבוצה המובילה בישראל בתחום המידע לעסקים. לקבוצה הסכמי ניטור מידע בלעדיים עם גופים רבים בארץ ובעולם. יפעת חברה בארגון,FIBEP  הארגון הבינלאומי המאגד את חברות המידע התקשורתי בעולם.

Vigo היא חברת בת צעירה, אשר הוקמה לפני כשנה, במטרה להוביל את החדשנות הדיגיטלית בקבוצה. ל-Vigo מעל 100 לקוחות שונים מהמגזר הציבורי והפרטי. בין הלקוחות נמנים משרדי ממשלה, רשויות ציבורית, תאגידים מסחריים, חברות SMB ועוד – כל גוף שיש לו נגיעה לצרכן מעוניין בשירותים ניטור וניתוח המידע שנכתב עליו ברשתות החברתיות.

 ל-Vigo סל מוצרים ייחודיים:

מערכת Vigo המנטרת מדי יום מאות אלפי פוסטים מבלוגים, פורומים, טוקבקים ועמודים פרטים וציבוריים בפייסבוק, טוויטר, גוגל+ ויו-טיוב. המערכת מסננת את הפוסטים בזמן אמת על פי מילות מפתח ופרמטרים מוגדרים מראש. כל לקוחות Vigo מקבלים התראות ויכולים לצפות בזמן אמת במידע שנוטר עליהם ועל מתחריהם, ולבצע פילוחי מידע שונים.

המערכת מאפשרת גם ניהול אפקטיבי של דפי הפייסבוק, מספקת מדדי שירות, בקרה על תהליכים ועוד.

Vigo מתגאה במחלקת מחקר המונה אנליסטים אקדמאיים בעלי ניסיון בפעילות מקצועית במדיה החברתית. המחקרים מבוצעים באופן מקצועי ותחת פיקוח אקדמי מלא, כאשר הדגש הוא על ניתוח המאפשר הפקת תובנות אופרטיביות לפעולה (SWOT).

ל-Vigo אפליקציית מובייל חדשנית ויחידה מסוגה בעולם, המאפשרת לקבל התראה בזמן אמת אודות פוטנציאל של פוסטים להפוך לאירועי משבר תקשורתיים.