רוני כהן -

שותף מנהל, אלדר שיווק נדל"ן

רוני כהן, יליד 1969, שותף מנהל בחברת אלדר שיווק נדל"ן. רוני הינו מנהיג ומקצוען אמיתי, הנתפס בעיני רבים כאוטוריטה בתחום השיווק, בזכות הניסיון והידע הרבים שצבר במהלך 20 שנות עיסוקו בתחום הנדל"ן.

רוני הוא עמוד התווך באלדר, מביא איתו שילוב של מקצוענות עם אנושיות ויכולת אמיתית לגעת באנשים ורושם לחברה הישגים מרשימים בין היתר בתחום גיוס פרויקטים חדשים.

ביולי 2016 בזכות הנהגתו של רוני כהן באלדר שיווק, זכתה אלדר בשנה השנייה ברציפות בפרס האפ"י זהב בקטגוריית הנדל"ן בזכות מהלך שיווקי מנצח ופורץ דרך בפרויקט יאפא של חברת צברים. מהלך זה זיכה את רוני במרץ 2015 בתואר איש השיווק של החודש של איגוד השיווק הישראלי. השכונה בה הוחלט להקים את פרויקט יאפא הינה שכונה ג' ביפו, שלא עברה התחדשות עירונית ומאוכלסת בעיקר באוכלוסייה מבוגרת ממעמד סוציו-אקונומי נמוך. בכדי לשנות ולחזק את השכונה בטווח הארוך, החברה זיהתה פוטנציאל בקהל הסטודנטים וחברה ל"בית האקדמי" השייך להתאחדות הסטודנטים. כך הפך הפרויקט לפרויקט הראשון בישראל שהציע לסטודנטים דירה חדשה באזור המרכז, במחיר ובתנאי מימון ייחודיים.

בזכות הנהגתו של רוני כהן באלדר שיווק, זכתה אלדר גם בפרס האפ"י כסף על מהלך שיווקי אפקטיבי בשיווק פרויקט גרין פארק בשכונת נווה שרת של חברת אלקטרה השקעות, מטרופוליס ו-S.G.S, ב-2015 נבחר רוני להשתתף כמומחה נדל"ן בתוכנית "חיים חדשים" של רשת בערוץ 2 ומתחילת 2016 מוביל פינה בשם "מסע נדל"ני" בתוכנית העולם הבוקר של אברי גלעד והילה קורח.

בהובלתו של רוני מתמחה אלדר בבניית מותגי נדל"ן מנצחים, הכולל ייעוץ שיווקי מרגע רכישת הקרקע דרך ייעוץ בתכנון הפרויקט ועד שיווק הפרויקט לקהל הרחב. רוני מוביל את אלדר להצלחותיה, באמצעות היכרות מעמיקה של השוק, שיטות ניהול מנצחות, תעוזה ומקצוענות מהשורה ראשונה.

חברת אלדר שיווק נדל"ן אחראית כיום על שיווקם של עשרות פרויקטים בפריסה ארצית, עבור עשרות רבות של חברות בניה. מאז הקמתה בשנת 1999, נמכרו ע"י אלדר כ- 21,000 יחידות דיור במגוון פרויקטים ברחבי הארץ.

 

צפו בערן רולס מראיין את רוני כהן, במסגרת ראיונות עם בכירי הנדל"ן בכנס EY – לקראת עיר הנדל"ן 2017