שאולי לוטן -

מנכ״ל ובעלים קבוצת לוינשטין.

קבוצת לוינשטין הנדסה וקבלנות בע״מ יוזמת ובונה למעלה מ 70 שנה והיא מהמובילות במשק.
היא נהנת מחוסן כלכלי, מאיתנות פיננסית, מדורגת גבוה, שווי נכסיה גדל בהתמדה ובהתאם גם הכנסותיה.
פעילות החברה כוללת בין היתר יזום, בניה, פיתוח פרויקטים למגורים ובכלל זה גם התחדשות עירונית. היא מובילה בהקמת מגדלי משרדים, מבנים למסחר, תעשיה, לוגיסטיקה, בניה והשכרת נכסים מניבים לטווח ארוך וקצר coworking. קבוצת לוינשטין מאתרת הזדמנויות עסקיות בתחום הנדל״ן ופועלת גם כקבלן מבצע. הקבוצה מאמינה בחדשנות ומטמיעה לסל מוצריה את מיטב הטכנולוגיות המתקדמות ביותר.

שאולי הינו דור שני בקבוצה, הוא בנו של מייסדה- מר משולם לוינשטין ז״ל, והחל את עבודתו בחברה כבר בשנת 1970.
שאולי נשוי + 3 ילדים + 8 נכדים, וראוי לציין כי גם הדור השלישי כבר פעיל בעסק, בתחומי ניהול שונים.
השכלתו : הנדסת בנין- טכניון חיפה.
חוזקה של החברה נובע מההון האנושי והמקצועי הקיים בה כמו גם מהידע והנסיון הרב שרכשה במרוצת 70 שנות פעילותה בכל תחומי הבניה, וכחברה בורסאית, מניבה צמיחתה העקבית, דיבידנדים רווחיים למשקיעה.
בשנים האחרונות הניעה הקבוצה מס׳ מהלכים מרכזיים אשר ימשיכו לבסס את יציבותה והתחזקותה, כאשר בין היתר רכשה הקבוצה, יחד עם חברת שיכון ובנוי נדל״ן, את מתחם התחנה המרכזית הישנה של תל אביב, זהו פרויקט רחב היקף ומשמעותי מאוד. שתי הקבוצות עוסקות בתכנונו המיטבי וממקדים אליו את טובי המתכננים ואת הטכנולוגיות החדשניות ביותר, שטרם נראו בארץ. שאולי מאמין שמהלך זה יהפוך לפרויקט דגל משמעותי, ישביח את פני האזור כולו ויוביל דרך כך להתחזקות החברה.
בנוסף ממשיכה לוינשטין לפתח את תחום הנכסים המניבים אותם מחזיקה כשלאחרונה, בנוסף לעשרות המכסים המניבים אותם מחזיקה הקבוצה, רכשה מס׳ מבנים באזורי ביקוש חדשים כמו באר שבע ומודיעין. פעילות המגורים של הקבוצה פרוסים ברחבי הארץ באזורי ביקוש מרכזיים ופריפריאליים, כגון רמת השרון, תל אביב, כפר יונה, שוהם, יקנעם, נתניה, גבעתיים ועוד תוך שאחת הזרועות הצומחות ביותר בקבוצה הינה בתחום ההתחדשות העירונית.
האתגרים המרכזיים של החברה בשנים הקרובות הם להמשיך ולהתפתח בתחומי הבניה השונים, לאתר ולהתאים ביקושים, להוביל את תחום הבניה החכמה ולהטמיע מערכות בניה מתקדמות, חדשניות ונכונות לשוק המשתנה, מבלי להתקבע בתחום אחד ספציפי, תוך ידע שלקבוצה יש את היכולת והנסיון הרב לקחת אתגרים, לפצח אותם ולהיות למובילים, איכותיים ורווחיים.
שאולי מאמין כי יש לזכור תמיד שההצלחה אינה מונחת בקופסה, יש לעמוד על המשמר בכל עת ובאותה העת להיות אופטימי ולהתמיד בדרך בה אתה מאמין.