שי מרגולין -

שי מרגולין, B.Sc. הנדסה אזרחית, שותף ומנכ"ל משותף בחברת אחים מרגולין הנדסה וייעוץ בע"מ. בוגר שלוחת אוניברסיטת ברדפורד בישראל ללימודי Executive MBA. נולד בתל אביב, את ילדותו עשה ברמת גן ובסביון בה הוא מתגורר גם היום. שי מרגולין סיים את לימודיו בטכניון בשנת 1972 במגמת קונסטרוקציה וניהול במסגרת העתודה האקדמאית. את שירותו הצבאי עשה כקצין […]

שי מרגולין, B.Sc. הנדסה אזרחית, שותף ומנכ"ל משותף בחברת אחים מרגולין הנדסה וייעוץ בע"מ. בוגר שלוחת אוניברסיטת ברדפורד בישראל ללימודי Executive MBA.

נולד בתל אביב, את ילדותו עשה ברמת גן ובסביון בה הוא מתגורר גם היום. שי מרגולין סיים את לימודיו בטכניון בשנת 1972 במגמת קונסטרוקציה וניהול במסגרת העתודה האקדמאית. את שירותו הצבאי עשה כקצין במח' בינוי חיל האוויר. בין תפקידיו היו ניהול ותאום פרויקטים בבסיסי החיל ופרויקט כנרית מתחילתו ועד אכלוסו בשנת 1979. בין השנים 1985- 1990 שהה שי מרגולין בקונטיקט וניו-יורק, ארה"ב, בשליחות החברה וניהל שם פרויקטים רבים ומגוונים כגון מבנה לדיור מוגן, תחנת משטרה, חניון, מרכז קהילתי, תוספת לבנין עירייה, שיפוצים של בית ספר ועוד.

חברת אחים מרגולין MEC, הוקמה בשנת 1971 ע"י נתן, לוזי ושי מרגולין והיא עוסקת בניהול פרויקטים בענף הבנייה והתשתיות. החברה שבראשה עומדים היום שותפים נוספים, מעסיקה כ-90 איש ומנהלת פרויקטים במגוון רחב ביותר של הענף בארץ: תשתיות לאומיות, מבני משרדים, פרויקטים בטחוניים, מרכזי ספורט, אלפי יחידות מגורים, מלונות, מבנים ועבודות גמר לחברות הי-טק, בתי חולים, תעשיה ועוד.

משנת 1976, MEC חברה בארגון הבינלאומי המועצה לבניה גבוהה CTBUH ומשתתפת קבועה בכנסים ברחבי העולם מדי שנה בשנה להתמקצעות בפרויקטים של בנייה גבוהה.

החברה מנוהלת על פי העקרון של רצון משותף של כל העובדים להצלחת הפרויקטים. ההנהלה מכבדת, מעריכה ומעודדת את הרעיונות של העובדים ומאפשרת להם לבוא לידי ביטוי בהתנהלותם בעבודה השוטפת.

החברה מחויבת ללקוחותיה ולקביעת סטנדרטים בענף למתן שרות ואיכות המוצר.

החברה ועובדיה דוגלים במצוינות ומחויבים לה בכל מעשיהם.

החברה פועלת על פי עקרונות האתיקה המקצועית ויושרה ללא פשרות בכל מעשינו.

החברה ועובדיה מבדלים את עצמם בכך שמנהלי החברה מעורבים אישית בפעילות המקצועית ובמתן שרות ללקוחות ובעשייה רצופה לחדשנות תמידית במישור המקצועי ובמתן פתרונות מיוחדים לקידום ההצלחות של הפרויקטים המנוהלים על ידיהם.

בכנס שנתי של איגוד המהנדסים לבניה ותשתיות בישראל, בשנת 2010, הוענק לנתן, לוזי ושי מרגולין פרס מפעל חיים המביע את יחס ההוקרה וההכרה של המהנדסים בארץ לשלושת האחים והחברה שהם עומדים בראשה.