שמואל גנץ -

מנכ"ל עיריית חיפה. בוגר אוניברסיטת חיפה בכלכלה ומדעי המדינה, השתחרר מצה"ל (לאחר שירות במילואים) בדרגת אל"מ ופיקד על יחידות שדה בתחום הלוגיסטיקה של אוגדה משוריינת, בתפקידו האחרון פיקד על אגד תחזוקה באוגדה משוריינת. עד לכניסתו לתפקיד מנכ"ל העירייה עסק בייזום עסקי והיה יו"ר פעיל בקבוצת חברות בשליטתו, חלקן בענף הרכב. שמואל גנץ מילא שורה ארוכה […]

מנכ"ל עיריית חיפה.

בוגר אוניברסיטת חיפה בכלכלה ומדעי המדינה, השתחרר מצה"ל (לאחר שירות במילואים) בדרגת אל"מ ופיקד על יחידות שדה בתחום הלוגיסטיקה של אוגדה משוריינת, בתפקידו האחרון פיקד על אגד תחזוקה באוגדה משוריינת.

עד לכניסתו לתפקיד מנכ"ל העירייה עסק בייזום עסקי והיה יו"ר פעיל בקבוצת חברות בשליטתו, חלקן בענף הרכב.

שמואל גנץ מילא שורה ארוכה של תפקידים ציבוריים לרבות נשיא לשכת המסחר והתעשייה בחיפה והצפון, ויו"ר לשכת התאום של הארגונים הכלכליים, חבר בוועד המנהל של אוניברסיטת חיפה ויו"ר ועד הכספים וההשקעות של האוניברסיטה, היה דירקטור וחבר הנהלה בארגונים וולונטריים רבים.

שמואל גנץ נענה לפניית ראש העיר חיפה, יונה יהב לכהן כמנכ"ל העירייה בשל ניסיון הניהול והייזום הרב שצבר במהלך השנים הרבות בהן היה פעיל עסקית.

החל עבודתו בעיריית חיפה בסמוך למלחמת לבנון השנייה, היה שותף לניהולה של העיר במהלך ימי הלחימה עת הותקפה בטילים.

אחראי ליישום והוצאה לפועל של פרוייקטים עירוניים בכל התחומים ושותף בייזום שורה ארוכה של יוזמות בחיפה, במגוון רחב של תחומים ולתפעולה של העירייה.