שרון בן צבי -

סמנכ"ל שיווק, קבוצת לוינשטין

קבוצת משולם לוינשטין הינה מחברות הבניה הוותיקות והיציבות ביותר בארץ. הקבוצה יוזמת ובונה למעלה מ-60 שנה ומזוהה עם עשרות רבות של פרויקטים בולטים בארץ ובעולם. לוינשטין הינה חברה ציבורית אשר מניותיה נסחרות בבורסה לניירות ערך בת"א. בשנת 2009 הנפיקה גם את חברת "לוינשטין נכסים" העוסקת בהקמה, השכרה ובתפעול שוטף של נכסי נדל"ן מניב.

הקבוצה עוסקת במכלול הרחב ביותר של ענף הייזום, הבנייה ופיתוח הנכסים. לוינשטין בונה פרויקטים למגורים, מגדלי משרדים, מבני ציבור, מרכזים מסחריים, בתי רופאים ופרויקטים מניבים. שרון בן צבי הינה סמנכ"ל שיווק ומכירות בקבוצת משולם לוינשטין. החלה את עבודתה בקבוצה בשנת 99.

בתפקידה מנהלת שרון את מחלקת השיווק והמכירות במכלול נכסי הקבוצה תוך שהיא מהווה חלק ממטה החברה ושותפה להחלטות האסטרטגיות שלה. שותפה בתהליכי איתור הקרקעות, תכנון הפרויקטים, גיבוש התוכניות, תמחור המכירות, בניית אסטרטגיות שיווקית ואחראית בפועל לכלל המכירות ו/או ההשכרות של הפרויקטים ברחבי הארץ.  את תפקידה היא ממלאת תוך כדי קידום וביסוס מעמדה של הקבוצה כמובילה בתחומי הנדל"ן השונים.

לוינשטין הינה מותג המשלב מקוריות מחשבתית ואיתנות פיננסית. הקבוצה מציעה ללקוחותיה בנייה איכותית, מקצועיות, חדשנות ויכולות התמודדות עם אתגרים מורכבים, זאת יחד עם הקשבה לצרכי לקוחותיה.

לוינשטין תמשיך למנף, להשביח ולהטמיע ערך מוסף בכל מקום בו היא בונה, לצמוח באופן עקבי ולשמור על המוניטין הגבוה אותו צברה עם השנים ואשר ביססו את מעמדה כקבוצה מובילה בתחומי פעילותה.