חזור

ברוכים הבאים לועידה הבינלאומית לנדל״ן,
הנדסה ועיצוב של מרכז הבנייה הישראלי!
אם אתה כאן אתה בנדל״ן

האירוע הנו הזירה המובילה והמפגש השנתי המרכזי של צמרת הנדל"ן, התכנון והבנייה, מזה 21 שנה.
הוועידה כוללת את כל השחקנים הפעילים באקוסיסטם העוסק בתחום – שרים, ראשי ערים, בכירים במשרד הבינוי, רמ"י, מנהל התכנון,
רשויות ארציות, רשויות מוניציפאלית, יזמים וקבלנים, בכירי הבנקים וגופי מימון, אדריכלים, מהנדסים, עורכי דין, שמאים,
משווקים, תקשורת הנדל"ן, תעשיינים ויבואנים של טכנולוגיות ועוד. בוועידה מתקיימים עשרות דיאלוגים בהשתתפות בכירי המגזר
הממשלתי המוניציפאלי והפרטי לטובת קידום הנושאים הבוערים ושיח אמיתי בגובה העיניים.
קהל משתתפים בוועידה הינו חוד החנית של הכלכלה במשק הישראלי.
בוועידה משתתפים כ 4,000 אורחים, שנהנים ומשתתפים בעשרות מושבים מקצועיים, וועדות מומחים, הרצאות מרתקות, מפגשים עסקיים,
דיאלוגים בין מגזריים ושיתוף ידע מעשיר עם הגורמים הסטטוטוריים השונים לרבות אורחי כבוד מקהילת הנדל"ן בארה"ב ואיחוד
האמירות, ודוברים בינלאומיים מובילים.

עיר הנדל"ן נפתחת שוב, זאת השנה העשרים ושתיים.
בשבילי, עיר הנדל"ן הוא מיזם שנולד במקרה ומאהבה. אהבת אדם באשר הוא. יהודי, ערבי, חרדי, חילוני, דתי, ספרדי או אשכנזי, אהבת המדינה, אהבת החברה. עיר הנדל"ן היא חיבור אוהב בין אנשים טובים. החברה האנושית מתחלקת לשני טיפוסים: הראשון הוא "אדם הנותן" המאופיין בערכים, באהבת אדם, בנתינה, ביצירת שפע ומעשים טובים, דאגה לאחר ומחוייבות לערבות הדדית.
הטיפוס השני הוא "האדם הלוקח". אדם שכל מהותו בעולם היא נצלנות, אינטרסים קרים, חוסר אכפתיות מאנשים אחרים, חוסר נתינה ומיעוט ערכים חברתיים.
'תפיסת היעוד' של מרכז הבנייה הישראלי, הנה להיות בית לאנשי מקצוע מהסוג הראשון. אנשים טובים שקמים בוקר בוקר ומעצם מהותם עושים את ענף הבנייה והנדל"ן מקום יותר מקצועי, יותר אמין, יותר חברי ויותר ערכי.
על פני השנה אנו מקיימים אינספור 'מעגלי חיבור' בין אנשים ראויים. אין דבר שגורם לנו הנאה וסיפוק יותר מלחבר בין אנשים טובים וראויים ולראותם הופכים לידידים אשר יוצרים עסקים ביחד. קהילת הנדל"ן שאנו מתחזקים יותר מעשרים שנה, מבוססת על ערכים של נתינה, של מעשים טובים ויצירת שפע. ערכים של אהבת אדם והמדינה ומחוייבות לסייע לחלשים ולכאלה שנקלעו לתקופה מאתגרת.
נכון, לא כולם מתחברים לחזון ולילקוט הערכים שאנו מאמינים בהם, אבל לא כולם צריכים להתחבר. אנו רוצים איתנו רק אנשים טובים שעושים טוב בסביבתם ובחברה. אם מרכז הבנייה הישראלי הוא הבית של האנשים הטובים והראויים בנדל"ן, אזי עיר הנדל"ן היא 'ליל הסדר' של המשפחה הגרה בבית הזה.
פעם בשנה אנו מתקבצים להיות יחד. לחדש קשרים, להכיר אנשים טובים וחדשים, לקדם אג’נדות ציוניות כגון התחדשות עירונית, בנייה להשכרה, דיור בר השגה, פיתוח הנגב והגליל ואזורי הפריפריה ולעשות עסקים יותר בריאים בין אנשים החובקים מרחב ערכי דומה.
כן בהחלט, ניתן לומר שבעיר הנדל"ן מתקבצים האנשים הטובים ביותר בענף, כי הם אלה שמתחברים לחזון, לאהבה ולרוח תפיסת היעוד של מרכז הבנייה הישראלי. עיר הנדל"ן היא הרבה מעבר לכנס מקצועי או לזירה של מפגשים עסקיים לצרכי פרנסה בלבד. היא כלי ליצירת דיאלוג קשוב בין גורמי ממשל, רשויות מוניציפליות והאקו סיסטם הנדלני. עיר הנדלן היא זירה לאין סוף אפשרויות להגשמת חלומות, להגשמת היעוד העצמי ולעשיית טוב בחברה בישראל.
בתקופת הקורונה ולאחרונה, שאלו אותי הרבה חברים וחברות "מה בעצם מניע אותך להמשיך ולעשות כל כך הרבה שנים את הכנסים ומעגלי החיבורים לאורך כל השנה"? לפני זמן מה ארגנו "סמינר במדבר" עם 40 סמנכ"לי הנדסה ומהנדסים בכירים כולל לילה בכפר הנוקדים מתחת למצדה ולמחרת טיול ג'יפים.
אותו יום היה יום עמוס במיוחד, עיר הנדל"ן לפני, ואחר הצהרים עלי להגיע למפגש הורים במכינת "מיתרים לכיש" בקיבוץ בית גוברין, שם נמצא בני הצעיר.
בעשר בלילה, אחרי המפגש נסעתי לערד ומשם לכפר הנוקדים, כדי להנחות את מעגל ההיכרות בין החברים למסע. חבר אמר לי שאני משוגע שהרי היו שם עוד שני מנהלים ממרכז הבנייה הישראלי שיכלו להנחות את מפגש החיבורים. חשבתי ועניתי לו, שזאת השליחות שלי, לקבץ 40 אנשים טובים, להכיר ביניהם ולעודד אותם לעשות עסקים. כי במפגשים הללו כמו גם בעיר הנדלן, אותו נושא שידונו בו בצורה פורמאלית במשרדים בתל אביב ובירושלים יידון בצורה אחרת לגמרי בשל האנרגיה והתדר המיוחדים והתוצאות תהיינה אחרות לחלוטין.
ולזה אני קורא יצירת דיאלוג קשוב.
מכיוון שאני פורס את האג'נדה החברתית המניעה אותי, אקדים ואומר, למען הסר ספק ועבור הציניקנים שבחברי, שאני איש עסקים וכמו רבים מהמשתתפים, גם אני רוצה להרוויח ולהתפרנס, ואולם הכסף לא היה ולעולם לא יהיה המוטיב שמניע אותי בחיים. אני רואה בי, בחברי ובחברותי את ההנהגה הנוכחית של החברה הישראלית. הנהגה עסקית, הנהגה שלטונית, הנהגה מוניציפאלית, הנהגה חינוכית, הנהגה צבאית ולמנהיגים יש חובה להיות דוגמא ומופת לדרך ארץ, ערכים, אחריות חברתית ואהבת הארץ.
לסיום דברי אבקש לספר לכם על שותפות חברתית שאנו עושים בזכותכם.
השנה אנו זוכים לארח כעשר נציגויות של עמותות חברתיות מדהימות שיגיעו לעיר הנדלן כדי לייצר היכרויות ולגייס שותפים עסקיים שיסייעו לאנשים המופלאים הללו לעשות את החברה בישראל מקום יותר מתוקן, ערכי ושיוויוני. חשוב לי שתדעו שבפתיחת כל מושב פאנל או הופעה, נשלב נציגויות של עמותות חברתיות כדי שיספרו על הדברים הנפלאים שהם מתקנים בעולמנו. אנא קבלו אותם בלב חם ובידים פתוחות.
מאחל לכולנו הרבה הנאה, חיבורים איכותיים, הגשמת חלומות ורגעי קסם המיוחדים רק לעיר הנדל״ן.
אוהב אתכם,
ערן רולס
מרכז הבנייה הישראלי
עיר הנדלן אילת 2022 – הועידה השנתית הגדולה והמקצועית ביותר בישראל, שמחה לארח גם השנה את חוד החנית של הכלכלה במשק הישראלי: שרים, ראשי ערים, בכירים במשרד הבינוי, רמ"י, מנהל התכנון, רשויות ארציות, רשויות מוניציפליות, יזמים וקבלנים, בכירי הבנקים וגופי מימון, אדריכלים, מהנדסים, עורכי דין, שמאים, משווקים, תקשורת הנדל"ן, תעשיינים ויבואנים של טכנולוגיות ועוד – כל האנשים העוסקים במלאכת הבנייה של הארץ נפגשים זו השנה ה- 22, לוועידה שאין לה אח ורע בישראל.
אמנם מאז פרוץ הקורונה, עברו עלינו שנתיים מאתגרות, אבל משבר הקורונה סופו להסתיים, ונהיה חייבים להמשיך ולתכנן את העתיד שלנו כחברה וכמדינה. למדנו ממשברים כלכליים קודמים שהתרחשו בעולם, שתנופת בנייה מהווה קטר צמיחה משמעותי למשק ופה אני רואה את תפקידה החשוב של עיר הנדל"ן אילת דווקא בשנה חשובה זו – לאפשר זירות מניעות מהלכים, לקדם עסקים, לעזור במקומות שרק המפגש האישי יכול לחבר את כל העוסקים במלאכה לרגע נתון אחד.
כמנכ"ל המוביל את הוועידה, דאגתי להביא לפתחכם את הדרך והשינויים שנעשו בשנתיים האחרונות את המהפכות והאנשים שעמדו מאחוריהם, את המגמות ואת ההזדמנויות לשנה הבאה בכל הגזרות של ענף הבנייה והנדל"ן בישראל וכמובן גם את כל האנשים הנכונים שיש ביכולתם להניע את הקטר קדימה! הוועידה השנה תקיים במקביל כ-12 ועדות משנה מקצועיות, עשרות פנלים מרתקים ותארח כ-250 דוברים ומרצים מובילים בתחומם. בין היתר, נקיים גם השנה במסגרת האירוע את "עיר הנדל"ן מלונאות משרדים ומניבים" ו"עיר הנדל"ן בנייה וביצוע" – בהן ישתתפו חברות עסקיות, בעלי מקצוע והשחקנים המובילים את התחומים הללו מתכנון הייזום הביצוע והגימור, כולל נציגות של בכירים מענף ההיי-טק.
בוועידה השנה צפויים להשתתף כ-4000 אורחים, שייהנו מעשרות מושבים מקצועיים, וועדות מומחים, הרצאות מרתקות, מפגשים עסקיים, דיאלוגים בין מגזריים ושיתוף ידע מעשיר עם הגורמים הסטטוטוריים השונים לרבות אורחי כבוד מקהילת הנדל"ן בארה"ב ואיחוד האמירות, ודוברים בינלאומיים מובילים.
ובנימה אישית – השנה אנחנו זוכים להיפגש יחד, בעידן שבו אנשים בעיקר התרחקו זה מזה. ערך הפגישה האישית בעיני הוא ערך חשוב, משום שמאחורי כל החלטה, כל מהלך וכל עשיה עומדים אנשים . ואנשים צריכים את האפשרות להחליף דעות עם האנשים, לשכנע , להכיר , לשמוע ולהשמיע כדי שיוכלו לבנות עתיד יחד. לא במרחק של מסך אלא במרחק של לחיצת יד. זו כוחה של הוועידה שמצליחה בכל שנה לסחוף את כל האקו סיסטם של תחום הבנייה בישראל.
אני רואה בכולכם שותפים מלאים ליכולת לממש את כל היעדים והמטרות של הועידה ולעשות לנו עתיד מצוין של צמיחה.
מרכז הבנייה הישראלי, הבית של קהילת הבנייה והנדל"ן מרכז את כל תחומי הענף יחד במשך כל השנה, ופועל מתוך תפיסת ייעוד של שפע, מצוינות, משפחה, נתינה, יושר וידע. ומתוך הבית הזה שאני חלק בלתי נפרד ממנו, אני מאחל לכולנו ועידה פורייה, מהנה ומספקת. אולי לא אצליח ללחוץ לכל אחד ואחד מכם את היד, אבל תדעו שזה תענוג גדול לפגוש אתכם סוף סוף!
באהבה רבה והערכה עצומה לעשייה שלכם בתחום הבנייה והנדל"ן בישראל,
נעשה ונצליח!
איתן צור,
מנכ״ל מרכז הבנייה הישראלי
לפרטים נוספים והרשמה מלאו פרטיכם: